Zobrazuji všech 8 výsledků

Show sidebar
Zástupný symbol
Close

Děti

300 
Máte děti od 5 do 13 let? Jsou aktivní a stále mají dost sil? Rádi soutěží? Říkáte ano?! Jste správně.
Close

Double jednotlivec

1.300 
Speciální limitovaná akce je tu pro vás! Účastníš se různých překážkových závodů během roku? Jsi fanoušek OCR závodů? Získej DOUBLE – startovné na dva extrémní překážkové závody. Přihlas se na RUNEX RACE a Geroy jako jednotlivec a ušetři celkově 300 Kč na startovném.
Zástupný symbol
Close

Double smíšené dvojice

2.500 
Speciální limitovaná akce je tu pro vás! Účastníte se společně různých překážkových závodů během roku? Jste fanoušci OCR závodů? Získej DOUBLE – startovné na dva extrémní překážkové závody. Přihlas se na RUNEX RACE a Geroy ve smíšení dvojici a ušetříte celkově 428 Kč na startovném.
Zástupný symbol
Close

Dvojice

855 
Rádi byste sebou vzali svého kamaráda či partnera? Chtěli byste ho potěšit a dopřát mu/ji netradiční zážitek? Potřebujete, aby vás někdo posouval dopředu a byl vám oporou? Říkáte ano?! Jste správně.
Close

Jednotlivec

900 
Raději se spoléháte sami na sebe a jdete si za svým cílem? Nebojíte se výzev a nehledáte výmluvy? Chcete dokázat sami sobě, že na to máte? Souhlasíte?! Jste správně.
Zástupný symbol
Close

Junioři

350 
Je vás více? Chtěli byste si závod zejména užít a pořádně se pobavit? Táhnout za jeden provaz společně a podporovat se po celou dobu? Říkáte ano?! Jste správně.
Zástupný symbol
Close

Tým 3 – 6 osob

810 
Chcete mít s přáteli, kolegy z práce či rodinou netradiční odpoledne? Jste týmový hráč a máte rádi adrenalin? Chcete si to užít společně? Pokud ano?! Jste správně.