Zobrazen 1. – 12. z 14 výsledků

BCAA Instant – Jablko

390 
Pod zkratkou BCAA se skrývají aminokyseliny, které jsou nezbytné pro regeneraci svalů. Chrání, zvyšují kvalitu a množství svalů. V instantní formě s příjemnou chutí, vyrobeno šetrnou fermentací bez použití zbytečné chemie.

Děti

300 
Máte děti od 5 do 13 let? Jsou aktivní a stále mají dost sil? Rádi soutěží? Říkáte ano?! Jste správně.

Double jednotlivec

1.300 
Speciální limitovaná akce je tu pro vás! Účastníš se různých překážkových závodů během roku? Jsi fanoušek OCR závodů? Získej DOUBLE – startovné na dva extrémní překážkové závody. Přihlas se na RUNEX RACE a Geroy jako jednotlivec a ušetři celkově 300 Kč na startovném.

Double smíšené dvojice

2.500 
Speciální limitovaná akce je tu pro vás! Účastníte se společně různých překážkových závodů během roku? Jste fanoušci OCR závodů? Získej DOUBLE – startovné na dva extrémní překážkové závody. Přihlas se na RUNEX RACE a Geroy ve smíšení dvojici a ušetříte celkově 428 Kč na startovném.

Dvojice

855 
Rádi byste sebou vzali svého kamaráda či partnera? Chtěli byste ho potěšit a dopřát mu/ji netradiční zážitek? Potřebujete, aby vás někdo posouval dopředu a byl vám oporou? Říkáte ano?! Jste správně.

Jednotlivec

900 
Raději se spoléháte sami na sebe a jdete si za svým cílem? Nebojíte se výzev a nehledáte výmluvy? Chcete dokázat sami sobě, že na to máte? Souhlasíte?! Jste správně.

Junioři

350 
Je vás více? Chtěli byste si závod zejména užít a pořádně se pobavit? Táhnout za jeden provaz společně a podporovat se po celou dobu? Říkáte ano?! Jste správně.

Trénink RUNEX RACE

150 
Ať už je to první zkušenost s extrémním překážkovým závodem nebo se účastníš pravidelně, připrav se na RUNEX RACE s

Tým 3 – 6 osob

810 
Chcete mít s přáteli, kolegy z práce či rodinou netradiční odpoledne? Jste týmový hráč a máte rádi adrenalin? Chcete si to užít společně? Pokud ano?! Jste správně.

Voucher na registrace Runex Race 2020

300 5.000 
DARUJTE ZÁŽITEK Rádi byste udělali svému partnerovi, rodině či kamarádovi radost něčím netradičním. Darujte mu zážitek v podobě voucheru na extrémní překážkový závod RUNEX RACE 2020. Po objednání a zaplacení voucheru vám do e-mailu zašleme kód a následné instrukce, jak voucher použít.

WHEY PROTEIN 1+1

990 
Whey Protein 80 je vyroben z prvotřídního koncentrátu syrovátkových bílkovin bez sladidel, bez konzervantů, bez aromat, bez barviv. Spojuje vysokou kvalitu s lahodnou chutí, kterou si zamilujete.