Více informací o registraci na RUNEX RACE 2020 brzo k dispozici.
BAKS Skincare Co. (1)
Jednotlivec

Raději se spoléháte sami na sebe a jdete si za svým cílem? Nebojíte se výzev a nehledáte výmluvy? Chcete dokázat sami sobě, že na to máte? Přihlaste se.

_DSC3901
Jednotlivec

do 20. 8. 2019 - 1000 Kč

Raději se spoléháte sami na sebe a jdete si za svým cílem? Nebojíte se výzev a nehledáte výmluvy? Chcete dokázat sámi sobě, že na to máte? Souhlasíte?! Jste správně.

Emoce
Smíšené dvojice

Rádi byste s sebou vzali svého kamaráda či partnera? Chtěli byste ho potěšit a dopřát mu/jí netradiční zážitek? Potřebujete, aby vás někdo posouval dopředu a byl vám oporou? Přihlaste se.

Emoce
Smíšené dvojice (tým)

do 20. 8. 2019 - 950 Kč

Rádi byste vzali svého kamaráda či partnera? Chtěli byste ho potěšit a dopřát ji/mu netradiční zážitek? Potřebujete, aby vás někdo posouval dopředu a byl vám oporou? Říkáte ano?! Jste správně.

5 Jakub 8
Tým 3 - 4 osob

Chcete mít s přáteli, kolegy z práce či rodinou netradiční odpoledne? Jste týmový hráč a máte rádi adrenalin? Chcete si to užít společně? Přihlaste se.

5 Jakub 8
Tým 3 - 4 osob

do 20. 8. 2019 - 900 Kč

Chcete mít s přáteli, kolegy z práce či rodinou netradiční odpoledne? Jste týmový hráč a máte rádi adrenalin? Chcete si to užít společně? Pokud ano?! Jste správně.

BAKS Skincare Co.
Tým 5 osob

Je vás více? Chtěli byste si závod zejména užít a pořádně se pobavit? Táhnout za jeden provaz společně a podporovat se po celou dobu? Přihlaste se.

_DSC3219
Tým 5 osob

do 20. 8. 2019 - 850 Kč

Je vás více? Chtěli byste si závod zejména užít a pořádně se pobavit? Sáhnout si na dno svých sil společně a podporovat se po celou dobu? Říkáte ano?! Jste správně.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Děti

Máte děti od 5 do 13 let? Jsou stále aktivní a mají dost sil? Rádi soutěží? Přihlaste je.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Děti

250 Kč

Máte děti od 5 do 13 let? Jsou stále aktivní a mají dost sil? Rádi soutěží? Přihlaste je.